Markaline Eğitim Seminerleri

Markaline ile çizginizi belirleyin…


MARKALINE, üniversitelerde Fikri ve Sınai haklar konularındaki bilincin artmasını hedefleyen çok kapsamlı bir eğitim projesidir.


Yarının gerçek sahibi olan üniversiteli gençler ile bu proje kapsamında buluşan MARKALINE gençlerin fikri ve sınai haklar konusunda bilinçlenmesi, ileride yapacak oldukları her türlü çalışmada bu eğitimler sayesinde kendi ihtiyaçlarını belirleyebilmelerini ve bu konular hakkında genel bilgilere sahip olabilmeleri amaçlanmaktadır.


Ne mutlu ki, bu güne kadar katılımcılarımızdan gelen geri dönüşler, eğitimlerimizin ne denli amacına ulaştığını bize göstermekte, yeni bir işe atılacak olan her katılımcımız başlangıç olarak markasını,fikrini ya da buluşunu koruma altına alarak iş hayatına güvenilir bir adım atmaktadır.


Kampüsten holdinglere…


Türkiye’deki bütün üniversitelere misafir olabilmeyi hedeflemiş olan MARKALINE, geniş katılımcı kitlesi ile buluşarak eğitimlerine hızla devam etmektedir.


Eğitim seminerlerimiz iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada esas amacımız olan genel teknik bilgiler katılımcılarımıza aktarılmakta,2 aşamada ise değerli müvekkillerimizden Türkiye nin önde gelen Tanınmış markaların desteği ile ‘ Türkiye de Markalaşma ’ nın gerçek örneklerine tanıklık etmeleri için güzel bir fırsat verilmektedir.


Başarı hikayelerinden, stratejilerine, öz kaynaklarından, model aldıkları yönetim şekline kadar tüm yol gösteren bilgilerini katılımcılarımızla paylaşan değerli marka yöneticileri, verilen seminer sonunda hem yönetici adaylarına yön göstermekte, vizyon katmakta hem de müteşebbis ruhlara eğer isterlerse başarabilecekleri konusunda da cesaret vermektedir.

ORGANİZASYON
FOTOĞRAF GALERİSİ